Tworzenie stron internetowych dla firm

Oferta dla firm z całej Polski

Potrzebujesz strony internetowej dla swojej firmy? W mojej ofercie znajdziesz

 • projekt i realizację nowoczesnej, dostosowanej do wszystkich urządzeń strony WWW
 • opiekę nad stroną, czyli pomoc i wsparcie w każdej sytuacji
 • mogę również pomóc w ściągnięciu na stronę potencjalnych klientów za pomocą reklamy internetowej

Jeśli chcesz zamówić stronę lub masz jakiekolwiek pytania to dzwoń na numer +48 606 170 099 lub napisz w dowolny sposób podany w dziale kontakt.

Nazywam się Marcin Mierzejewski, zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych. Moją specjalnością są strony WWW dla firm.

Strony WWW dla firm - Marcin Mierzejewski

Strony internetowe dla firm – Spis treści

Co zyskasz dzięki stronie WWW dla firmy?

Zacznę od omówienia tego po co Ci właściwie potrzebna jest firmowa strona, jakie daje korzyści i pozytywne zmiany.

Wizytówka firmy

Internetowa wizytówka firmy

Dobrze zaprojektowana strona internetowa dla firmy jest świetną wizytówką. To takie miejsce, gdzie Twój klient może zawsze wrócić i ponownie zapoznać się z ofertą, przemyśleć sprawę, a później znowu sobie poczytać.

Źródło informacji o firmie

Źródło informacji o Twojej firmie

Adres swojej witryny możesz umieścić na wizytówkach, ulotkach, banerach, wysłać klientowi w smsie, mailu, itp. Nie zawsze będziesz miał możliwości i czas, żeby się rozpisywać lub tłumaczyć w szczegółach ofertę swojej działalności. Jeśli natomiast masz swoją firmową stronę to tam Twój klient może sobie na spokojnie w wolnym czasie ze wszystkim się zapoznać.

Firmowa strona - zaufanie klientów

Zaufanie

Zdecydowanie firma, która posiada swoją stronę internetową na starcie cieszy się większym zaufaniem klientów. Firmowa strona w oczach wielu ludzi zwiększa prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z poważną, profesjonalną ofertą, że nie jest to firma krzak.

Projektowanie stron internetowych dla firm - Reklama

Podstawa dla reklamy internetowej

Jeśli będziesz chciał reklamować się w internecie to w większości przypadków będziesz potrzebował strony WWW dla firmy, żeby po prostu mieć gdzie przekierować klienta.

Tworzenie stron internetowych dla firm - Ruch z wyszukiwarki

Ruch z wyszukiwarki

Jeśli Twoja firmowa strona będzie dobrze wypozycjonowana to możesz również liczyć, że dostaną się do niej potencjalni klienci, którzy wpisują słowa kluczowe do wyszukiwarek internetowych.

Muszę w tym miejscu wspomnieć, że nie jest to prosta i szybka do zrobienia sprawa. Tworzenie stron internetowych dla firm to jedno a ich wypozycjonowanie to drugie. Strona sama nie wskoczy na najwyższe miejsca w wyszukiwarkach, trzeba jej w tym pomóc i zajmuje to dużo czasu.

Kto potrzebuje moich usług?

Kto jest adresatem usługi tworzenia stron internetowych dla firm? Moim zdaniem każdy przedsiębiorca. Zarówno freelancer prowadzący jednoosobową działalność, mała lub mikro firma, jak i większa działalność.

W czasach kiedy każdy ma smartfona w kieszeni marketing internetowy coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, a własna strona internetowa jest świetnym narzędziem, które pomoże Ci w jego prowadzeniu.

Dlaczego powinieneś zamówić stronę WWW dla firmy właśnie u mnie?

Tworzenie stron internetowych dla firm - Technologia

Szybka i bezawaryjna strona dzięki dobremu oprogramowaniu

Firmowa strona musi działać szybko, sprawnie i bez żadnych problemów nawet na słabych i starych urządzeniach. Jeśli witryna ładuje się dłużej niż sekundę jest duże ryzyko, że klient ją opuści.

Dlatego ważne jest jaka technologia została zastosowana podczas tworzenia strony internetowej dla firmy. Robiąc stronę dla Ciebie użyję tylko i wyłącznie narzędzi, które cechują się niezawodnością i efektywnością.

Nowoczesny design

Nowoczesny design

Tworzenie stron internetowych dla firm się zmienia. Współczesne designy charakteryzują się prostotą, przejrzystością i łatwością w nawigowaniu. Chcemy przede wszystkim, żeby użytkownik bez problemu znalazł wszystkie potrzebne informacje i zamówił Twój produkt lub usługę.

Tworzenie stron internetowych dla firm - Responsywność

Dostosowanie do wszystkich rodzajów ekranów i urządzeń

Responsywność oznacza to, że witryna dostosowuje się do ekranu każdej wielkości. Wygląda dobrze zarówno na monitorach i laptopach jak i tabletach, smartfonach i innych urządzeniach.

W dzisiejszych czasach to jest już standard, tworzenie stron internetowych dla firm bez responsywności nie ma sensu i oczywiście Twoja strona będzie responsywna.

Stabilność i bezpieczeństwo

Stabilność i bezpieczeństwo

Twoja strona WWW dla firmy będzie stała na wysokiej jakości serwerach, dzięki czemu będzie się ładować szybko i bez problemów.

Zainstaluję również na witrynie certyfikat SSL, dzięki czemu przy adresie będzie widniała zielona kłódka informująca użytkowników, że strona jest bezpieczna.

Tworzenie stron internetowych dla firm - RODO

Zgodność z RODO i innymi przepisami

Politycy i urzędnicy wciąż wymyślają coraz to głupsze i coraz bardziej bezsensowne przepisy. Chcąc nie chcąc musimy się dostosować. Cały czas jestem z tym na bieżąco i wdrażam wszystko na witrynach moich klientów. Podczas projektowania stron internetowych dla firm nie można zaniedbać tej kwestii.

Optymalizacja dla wyszukiwarki

Optymalizacja dla wyszukiwarki Google

Podczas tworzenia stron internetowych dla firm szczególną uwagę przykładam do spraw związanych z wyszukiwarką Google. Strona WWW dla Twojej firmy będzie zoptymalizowana i gotowa do wyszukiwania. Dobiorę dla Ciebie odpowiednią architekturę informacji, zaindeksuję stronę w Google Search Console i doradzę co można zrobić, żeby jeszcze bardziej poprawić pozycję w wyszukiwarce.

Projektowanie stron internetowych dla firm

Ja się zajmę wszystkim, Ty nic nie będziesz musiał robić

Oczywiście jeśli masz jakieś pomysły lub widziałeś coś na innych stronach co chciałbyś mieć u siebie to świetnie. Na pewno to zrobię na Twojej stronie. Natomiast jeśli nie masz pojęcia jak powinna wyglądać strona internetowa dla firmy, co na niej powinno być, nie masz swoich zdjęć ani tekstów to również nie ma problemu.

Zdjęcia można zamówić w banku fotografii, teksty u copywritera, układ graficzny strony i architekturę informacji zaprojektuję ja, a Ty nic nie będziesz musiał robić.

Również po zrobieniu strony zajmę się wszystkim za Ciebie, więc nie będziesz musiał się przejmować, że coś nie działa, albo że trzeba coś zmienić na stronie, po prostu kontaktujesz się ze mną i ja wszystko robię.

Projektowanie stron internetowych dla firm zdalnie oraz na żywo

Większość projektów wykonuję zdalnie, poprzez kontakt telefoniczny i mailowy, dlatego oferta tworzenia stron internetowych dla firm jest skierowana do osób z całej Polski.

Moje biuro mieści się w Ostrołęce (płn. wsch. Mazowsze) i z klientami z okolicy spotykam się na żywo lub też zdalnie, w zależności od preferencji.

Tworzenie stron internetowych dla firm – jak wygląda współpraca?

Kontakt

Kontakt

Najpierw powinieneś się do mnie odezwać w dowolny sposób podany w dziale kontakt. Możesz zadzwonić, ale również możesz napisać email lub wiadomość na messengerze, dla mnie to obojętne, dostosuję się do kanału, który lubisz najbardziej.

Strony internetowe dla firm - Domena

Domena

W pierwszej kolejności musimy ustalić nazwę domeny, czyli internetowy adres Twojej witryny. Jeśli chodzi o strony internetowe dla firm to moim zdaniem najlepszą nazwą jest nazwabrandu.pl , ale to też zależy od sytuacji.

Projektowanie stron internetowych dla firm - Architektura informacji

Architektura informacji

Następnie struktura strony, mówiąc inaczej jakie podstrony powinna zawierać w menu witryna. W przypadku strony WWW dla firmy może to wyglądać na przykład tak:

 • Strona główna
 • O firmie
 • Oferta
 • Cennik
 • Najczęstsze pytania
 • Kontakt

To oczywiście tylko przykład, każda strona jest inna i każda potrzebuje trochę innej architektury informacji. Fajne są również strony typu one page. To jest kwestia do omówienia.

Projekt graficzny witryny

Projekt graficzny

Kolejną rzeczą do omówienia jest wygląd strony. Kolorystyka, układ graficzny itp. Możesz również pokazać mi jakieś inne strony lub ich elementy, które Ci się podobają i można to zrobić podobnie w Twojej witrynie.

Strony internetowe dla firm są w wielu aspektach bardzo podobne, ale również każda jest trochę inna i posiada pewien swój unikatowy charakter.

Jeśli nie masz żadnej sprecyzowanej wizji jak ma wyglądać strona to oczywiście możesz zdać się całkowicie na mnie i ewentualnie wprowadzić jakieś zmiany, poprawki jak już zobaczysz wstępny projekt.

Teksty i zdjęcia na stronę firmową

Teksty i zdjęcia na stronę

Możesz mi dostarczyć swoje teksty i zdjęcia ale nie jest to konieczne do stworzenia strony. Zdjęcia mogę pobrać z banku fotografii a teksty zamówić u copywritera.

Wstępny projekt firmowej strony

Wstępny projekt strony

Następnie biorę się do kodowania strony. Po około tygodniu powstaje pierwszy projekt witryny, który umieszczam w internecie. Możesz wtedy sobie obejrzeć jak wygląda strona na różnych urządzeniach. Następnie możesz przekazać mi instrukcje co ewentualnie zmienić, poprawić. Firmowa strona będzie gotowa dopiero, kiedy nie będziesz miał już żadnych uwag i będziesz w pełni zadowolony.

Zaliczka

Projektowanie stron internetowych dla firm – zaliczka

Nie pobieram żadnych zaliczek. Jeśli nie będzie Ci się podobała strona to w każdej chwili możesz zrezygnować z zakupu.

Pomoc i wsparcie

Strony internetowe dla firm – pomoc i wsparcie

Współpraca nie kończy się wraz z skończeniem samej strony. Jeśli nie będziesz chciał zajmować się żadnymi technicznymi sprawami przygotowałem ofertę opieki nad stroną. Za drobną roczną opłatą zajmę się wszystkim za Ciebie. Będę również wykonywał za darmo zmiany na stronie, aktualizował stronę dla nowych wymagań przeglądarek, przepisów prawnych itp.

Co jest potrzebne do utrzymania firmowej strony?

Do trzymanie w internecie strony internetowej dla firmy potrzebne są trzy rzeczy: domena, hosting oraz certyfikat SSL. Jeśli nie będziesz chciał zajmować się tymi rzeczami, to możesz skorzystać z oferty opieki nad stroną.

Tworzenie stron internetowych dla firm – ile to kosztuje?

W maksymalnym skrócie: stworzenie i utrzymanie strony internetowej dla firmy oraz opieka nad stroną kosztuje 1600 zł za pierwszy rok i 600 zł za każdy kolejny. W tym akapicie omówię wszystko szczegółowo, tak, żebyś wiedział dokładnie za co płacisz.

Projektowanie stron dla firm

Zaprojektowanie i umieszczenie witryny w internecie

Cena: 1200 zł

Cena obejmuje unikatowy projekt graficzny, kodowanie, zamówienie wszystkich potrzebnych usług, umieszczenie na hostingu domeny, strony oraz instalację certyfikatu SSL. Innymi słowy projekt i wdrożenie strony WWW dla firmy od początku do końca.

Opieka nad stroną

Opieka nad stroną

Cena: 400 zł rocznie

Usługa tworzenia stron internetowych dla firm nie kończy się wraz ze zrobieniem strony i umieszczeniem jej w internecie. Przeważająca większość klientów nie chce zajmować się żądnymi technicznymi aspektami prowadzenia witryny. Dlatego przygotowałem ofertę opieki nad stroną.

W ramach tej usługi zajmuję się wszystkim co jest potrzebne do funkcjonowania firmowej strony. Zajmuję się hostingiem domeny, witryny, certyfikatem bezpieczeństwa, aktualizacjami, wykonuję zmiany na stronie na życzenie klienta, itp.

Projektowanie stron internetowych dla firm - Kosty techniczne

Koszty techniczne

Cena: ok 200 zł rocznie

Do tego, żeby strona internetowa dla firmy była widoczna w internecie potrzebne są trzy rzeczy: domena, hosting i certyfikat SSL. U usługodawców, których wybieram wszystko to kosztuje 0 zł za pierwszy rok i 200 zł za każdy kolejny.

Projektowanie stron internetowych dla firm - Koszty

Tworzenie stron internetowych dla firm – podsumowanie kosztów

Wszystkie koszty zaprojektowania strony internetowej dla firmy, umieszczenia jej w internecie i opieki nad stroną to 1600 zł za pierwszy rok i 600 zł za każdy kolejny.

Moje dane teleadresowe

MM Strony – Tworzenie stron internetowych – Marcin Mierzejewski
Goworowska 21/15
07-410 Ostrołęka
+48 606 170 099
marcinmierzejewski759@gmail.com

Przykładowe strony internetowe dla firm, które zaprojektowałem:

investdom-ostrowmaz.pl

Strona internetowa dla firmy budowlanej z Ostrowi Mazowieckiej.


anetawujkowska.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się pośrednictwem kredytowym, ubezpieczeniowym i nieruchomościami.


reno-design.net

Strona WWW dla firmy remontowo-budowlanej.

Jesteś zainteresowany?

Chciałbyś zamówić stronę internetową dla swojej firmy? Masz jakieś pytania związane z ofertą? Dzwoń pod numer telefony +48 606 170 099 lub skontaktuj się ze mną w dowolny sposób podany w dziale kontakt.

Strony WWW dla firm - Marcin Mierzejewski
MM Strony – Tworzenie stron internetowych – Marcin Mierzejewski
Goworowska 21/15
07-410 Ostrołęka
+48 606 170 099
marcinmierzejewski759@gmail.com

Strona wykorzystuje

 • pliki cookies
 • tag śledzenia Google Analytics
 • tag śledzenia Facebook Pixel

Więcej informacji w Polityce prywatności